Alpler Hayvancılık

Neden Biz

Birinci sınıf bilgi birikimimiz ve ekibimizin sürekli eğitim önlemleri, gerçek kurumsal başarılarımız için hayvancılık toptancılarımızın arzu edilen performanslarını sağlar.

Hizmetlerimiz

Danışmanlık

  • Başından sonuna kadar size eşlik ediyoruz.
  • Size en uygun teklifi sunarak ve gereken tüm resmi belgeleri sizin için hazirlamaktayiz. Hayvanların veterinerlik resmi daire kayıtları, sağlık sertifikalarının teslimatı, gümrük işlemleri ve sigorta işlemleri.
  • Uzman ekibimiz gereken tüm kanunları ve taşıma yasallarını dikkate alarak, hayvanlarımıza rahat bir yolculuk sağlar ve yeni evlerine kavuşturur.
  • Ayrıca muhasebe işlemlerinde veya herhangi bir şikayet durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
  • Bölgesel geniş kapsamlı pazarlama kanalları sayesinde uzman ekibimiz sizin için mümkün olan en iyi fiyatı elde eder.
  • Hangi miktarlarda talep ederseniz edin, personelimiz hayvanlarınızın kalitesi için mümkün olan en iyi fiyatları sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.
  • Bilgilendirme, tavsiyeler, kapsamlı bir danışmanlık için Avrupadaki ve Türkiye"deki satış temsilcilerimiz her zaman hizmetinize hazırdır.
  • Kısa vadeli taleplerinizi bile hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Sağlık Yönetimi - İdaresi

Tarafımızdan tedarik edilen tüm damızlık sığırlar; TBC, bang, leucosis, bruselloz, IBR / IPV ve BSE hastaliklardan denetlenmiştir. Veteriner hizmetleri sayesinde hayvan sağlığı için örnek olacak standartlar sunmaktayız.

Besleme

Beslenme konusunda seçilmiş uzmanlarla işbirliği halinde size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız.

Uluslararası Güvenlik

Birinci sınıf kalitede sığır ve inek ithal ediyoruz. Sorunsuz bir ithalat işlemi tarafımızdan garanti edilmektedir.

Müşterilerimize uluslar arası ticarette mümkün olan en büyük güvenliği sunuyoruz.

Avrupa - Alpler bölgesi özelikle Almanyadaki tüm yaygın ırklar ve cinslerin kaliteli üreme sığırları için tavsiye, danısma ve destek sunuyoruz. Hayvanlar, doğrudan iyi yetiştirme çiftliklerinden gelir veya damızlık sığır ihaleleri aracılığıyla sizin için organize edilmiştir. Avrupa, Almanya ve Avusturya Damizlık Birlikleri ile yapmış olduğumuz mükemmel işbirliği, mevcut ırklarımızın en iyi genetik özeliklerine sahip ve sürekli tedarikini garanti etmektedir. Tüm yetiştirme sığırlarımız; ülkeye özgü gereksinimleri dikkate alarak en yüksek uluslararası sağlık gereksinimlerini karşılar.